Stacje ładowania pojazdów

Multitechnika

Kompleksowa usługa w zakresie ładowania pojazdów

W naszej firmie nie tylko zakupisz urządzenie do ładowania pojazdu, ale również przeprowadzimy jego instalację i konfigurację. Pomożemy w uzyskaniu maksymalnej wartości z Twojej inwestycji. 

Ładowanie „elektryków” jest tańsze niż tankowanie tradycyjnych samochodów, w szczególności, jeśli naszą stację wykorzystujemy wraz z instalacją fotowoltaiczną.

Myślisz o zakupie lub zbudowaniu własnej stacji ładowania?

U nas znajdziesz profesjonalną pomoc w zakresie doboru i instalacji ładowarek dla osiedli mieszkaniowych, kompleksów biurowych, stacji benzynowych jak również dla klientów indywidualnych. 

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie projektowania oraz wdrażania stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Zakupione u nas stacje ładowania zamontujemy i uruchomimy we wskazanej lokalizacji.

Zainstaluj domową stację ładowania

Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych  może być realizowane w formie naściennej stacji bądź na wolno stojącym słupku montażowym. W porównaniu do zwykłej instalacji „z gniazda” otrzymuje się pełną funkcjonalność ładowania taką jak zarządzanie mocą, możliwość sterowania przez aplikacje na smartfon, blokowanie złącza po rozpoczęciu ładowania, autoryzacja użytkownika, zatrzymanie pracy po naładowania. Najważniejsze jednak to bezpieczęństwo, że bateria w samochodzie nie ulegnie uszkodzeniu przez niewłaściwy prąd ładowania.

Stacja ładowania pozwała ładować Twój samochód eleketrycznyc do 10 razy szybciej niż standardowe gniazdko ścienne 220 V