Carport V

Multitechnika

Carporty fotowoltaiczne

W naszej ofercie znajdą Państwo 4 autorskie modułowe systemy Carportów umożliwiające budowę pojedynczych lub wielostanowiskowych samochodowych wiat parkingowych.

Nasze konstrukcje łączą efektowny wygląd, bezpieczeństwo, trwałość z funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

Wybierz odpowiedni dla Siebie model. Ciesz się wyjątkowym rozwiązaniem o unikalnych cechach funkcjonalnych, najwyższą jakością wykonania i oraz konkurencyjną ceną.

Carport

Carport V - Specyfikacja

Uniwersalna konstrukcja carportów zarówno do wielkopowierzchniowych, publicznych parkingów o wysokim obciążeniu jak i parkingów firmowych czy przydomowych. Optymalny kompromis między kosztami konstrukcji a pożądanymi cechami funkcjonalnymi. Podpory przesunięte w stronę linii końcowych lub oddzielających rzędy miejsc parkingowych. Rozstaw podpór – 5m dopasowany do normatywnych szerokości miejsc parkingowych (2,5m) nie redukuje ilości tych miejsc.

Zalety konstrukcji

V’ka Carports posiada ruszt dachu umożliwiający montaż modułów z użyciem klasycznych, aluminiowych profili montażowych lub przy użyciu naszych autorskich, stalowych profili zapewniającymi szczelność dachu krytego tylko modułami.

Carport

Carport V


Rozwiązanie zaprojektowane w systemie modułowym do łączenia w ciągi. Konstrukcja występuje w dwóch wariantach: jednostronnej i dwustronnej, dwuspadowej do osi wewnętrznej. Pojedynczy moduł jednostronny ma ruszt dachu o powierzchni zabudowy panelami fotowoltaicznymi o mocy łącznej od 6,5 do nawet 9 kWp przy modułach w ramie 1,14 x 2,28m. W wariancie z dachem dwuspadowym powierzchnia pozwoli na zabudowę od 13 do 14 kWp.

Wariant dwustronny

Wariant jednostronny

Wiedza i doświadczenie

Jeżeli oczekujesz: kompetentnego, sprawdzonego i odpowiedzialnego wykonawcy dla swojej instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła, zachęcamy do powierzenia nam ich wykonania.

Napisz do nas – skontakujemy się z Tobą