Magazyny energii

Magazyny energii

Przedstawiamy autorski, niskonapięciowy (48VDC) magazyn energii MT-ESS3. Jest to skalowalne, modułowe rozwiązanie do magazynowania energii elektrycznej w oparciu o ogniwa litowo-jonowe.
System składa się z modułów bateryjnych o pojemności od 3,5 do 5 kWh. Możliwa jest zabudowa wolnostojąca lub w szafach rakowych.
Oferujemy wsparcie konfiguracyjne umożliwiające integrację komunikacyjną z zewnętrznymi platformami SCADA w tym systemami nadrzędnymi operatorów OSD wraz z konfiguracją łączności np. kodowanym kanałem TETRA.

W celu uzyskania oferty realizacyjnej, zapraszamy do kontaktu celem konsultacji i doboru właściwego rozwiązania.

Multitechnika

Magazynowanie energii

Magazyny energii elektrycznej mogą być wykorzystywane w przydomowych instalacjach jako zapasowe źródło energii lub element instalacji pozwalający zwiększyć autokonsumpcję energii. Systemy magazynowania energii odgrywają kluczową rolę, przechowując energię odnawialną i uwalniając ją później, gdy zajdzie taka potrzeba.

Magazyny energii pozwalają na przechowywanie energii elektrycznej, gdy jej produkcja (np. z fotowoltaiki) jest większa niż bieżące zużycie. Odbierają one energię i umożliwiają jej późniejsze wykorzystanie.

Magazyn energii, umożliwia wykorzystanie 100% energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną. Stajemy się dzięki temu niezależni od sieci energetycznej, zabezpieczamy się na wypadek przerw w dostawie prądu lub awarii sieci energetycznej.

Uniezalażnij się od braku dostaw energii

Jaki magazyn energii wybrać?

Jeżeli jesteś zainteresowany rozbudową swojej instalacji fotowoltaicznej o magazyny energii, to skontaktuj się z nami. Doradzimy jakiej pojemności magazyn energii wybrać, aby w pełni wykorzystać jego możliwości.

Wiedza i doświadczenie

Jeżeli oczekujesz: kompetentnego, sprawdzonego i odpowiedzialnego wykonawcy dla swojej instalacji fotowoltaicznej czy pompy ciepła, zachęcamy do powierzenia nam ich wykonania.

Napisz do nas – skontakujemy się z Tobą